Науковці вказують на головну причину онкологічних захворювань

В усіх країнах світу, у тому числі і в Україні, кількість хворих на рак людей постійно зростає, а особливо така тенденція стосується дітей.

Сьогодні діти стикаються з такими явищем, яке провідні дослідники назвали «мовчазною пандемією» захворювань, спричинених чинниками навколишнього середовища, а зокрема пестицидами.
Вплив пестицидів в перинатальний та ранній життєвий період дітей через продукти і воду, які забруднені канцерогенними хімікатами, пов’язаний з підвищеним ризиком захворювання на рак.
В порівнянні з дорослими за розмірами і масою тіла діти їдять, п’ють і дихають набагато більше, ніж дорослі, отож їх організм може отримувати більше токсичних речовин.

«Діти в сільськогосподарських громадах перебувають на передовій негативного впливу пестицидів, які не обмежуть свій вплив лише на полях», – Емілі Маркес (Emily Marquez), доктор наук, ендокринолог та науковий співробітник PAN, а також один із авторів звіту «Пестициди, які пов’язані із захворюваннями на рак та завдають неврологічної шкоди розповсюджуються повітрям, водою та пилом потрапляючи до будинків, шкіл, а в кінцевому результаті і в дитячий організм».

В науковому звіті, який був оприлюднений в 2016 році (Окленд, Каліфорнія, США), наголошується на тому, що десятки незалежних дослідженнь розкривають зв’язок між використанням сільськогосподарських пестицидів та їх шкідливим впливом на здоров’я дітей з такими наслідками як рак (особливо лейкемії та пухлини мозку), а також з порушеннями або затримкою розвитку, включаючи розлади спектру аутизму.

«Наукові докази, що пов’язують вплив пестицидів у ранньому дитинстві з наслідками в подальшому житті є достатньо вагомими і вимагають належних дій», – заявила Ірва Герц-Піккітто (Irva Hertz-Picciotto) , кандидат фізико-математичних наук, директор програми Інституту MIND з екологічної епідеміології аутизму та нейророзвитку у UC Davis, а також один із рецензентів звіту “Дослідженнями доведено, що пестициди переносяться із сільськогосподарських полів у населені пункти навіть на віддалені відстані”.

Дослідженням, яке було проведене в 2015 році Чиказьким університетом та Національним інститутом раку, було виявлено, що у дітей, які жили поблизу сільськогосподарських полів, значно частіше виявлялися випадки лейкемії.
Особливе дослідження було проведене під керівництвом доктора Еллен Девіс стосовно дітей до 10 років, які хворіли на рак мозку. За результатами цих досліджень було встановлено, що в загальному порівнянні діти, хворі на рак мозку, зазнали в 6,2 рази більше впливу певних пестицидів.

Відносно дітей з нейробластомою було проведено декілька наукових досліджень.
Вчені виявили у цих дітей пошкодження частини хромосоми, яка називається «хромосомою №1».
Саме ця частина хромосоми за висновками вчених може бути відповідальною за пригнічення та контроль росту пухлини. У здорових дітей такого генетичного пошкодження не спостерігається.
Дослідники Гамбурзького університету в Німеччині виявили, що в крові здорових людей міститься відповідна кількість антитіл IgM, які шукають і знищують клітини нейробластоми. Однак, у дослідженні 11 людей з нейробластомою не було жодного випадку належно працюючих антитіл IgM.
Частини імунної системи, що атакують нейробластому та ракові клітини, – це наші клітини, які називаються природними клітинами – вбивцями та макрофагами.
Ще значно раніше Департаментом педіатрії з Університету медичних наук Арканзасу при проведенні досліджень макрофагів та раку було встановлено, що вплив пестициду (хлордану) повністю паралізує здатність макрофагів шукати та знищувати ракові клітини.
Приводиться приклад, що два округи у Флориді демонструють найвищий рівень показників дитячої захворюваності на рак, а це ті території штату, де використовується найбільша кількість пестицидів на цитрусових плантаціях.

Онкологічні захворювання, які дослідженнями були пов’язані з впливом пестицидів, включають лейкемію, нейробластому, пухлину Вілмса, саркому м’яких тканин, саркому Юїнга, неходжкінську лімфому, рак головного мозку, колоректальний рак та ін.

Стосовно тестів щодо безпечності пестицидів, проведених агрохімічними компаніями, варто зазначити, що ними не враховувався той факт, що плід в утробі матері у період розвитку у 50 разів більш вразливишій до хімічних речовин, які викликають рак. Також не враховано, що у нововонародженої дитини протягом року після народження не розвивається ефективний бар’єр крові в мозку.

Насьогодні вже достатньо науково доведена здатність пестицидів пошкоджувати нашу ДНК та генетичну структуру. Також встановлено, що пестициди серйозно послаблюють імунну систему людини, яка в здоровому стані буквально знищує та виводить з нашого організму ракові клітини. Тому, здорова і непошкоджена пестицидами та іншими негативними чинниками імунна система є запорукою запобігання виникнення раку у людини.

джерела: https://chem-tox.com/cancerchildren/#mcfarland http://www.panna.org/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *